Úklidové služby- ČIŠTění kobercŮ, čištění sedacích souprav, čalouněného nábytku.

Specializuji se zejména na tyto úklidové služby:

- čištění koberců 
- čištění sedacích souprav
- čištění čalouněného nábytku
- čištění matrací 
 

Provádím hloubkové čištění koberců, čalouněného nábytku, sedacích souprav, křesel, matrací, žídlí, taburetů ap. mokrou / extrakční / cestou za pomoci profesionální techniky KÄRCHER. 

Potřebujete vyčistit sedací soupravu, koberce, dětskou matraci nebo kancelářské židle ?

Využijte služby čištění čalouněného nábytku, matrací, židlí, čištění koberců ap. profesionálním strojem pro čištění koberců a čalounění - KÄRCHER PUZZI 100 SUPER, pro domácnosti, firmy, mateřské školy, školy, dětská centra, pensiony ap. 

Čištění se provádí tzv. extrakční / mokrou / cestou, která je vhodná pro povrchové znečištění koberců a čalounění. Použití čistící techniky KÄRCHER, která ve spojení s kvalitní chemií a profesionální obsluhou zaručí rychlé a dokonalé vyčištění Vašich koberců a čalouněného nábytku.

Služba čištění koberců a čištění čalounění zahrnuje také:

- čištění koberců
- čištění sedacích souprav
- čištění matrací
- čištění kancelářských židlí
- čištění kuchyňských židlí
- čištění křesel, taburetů ap.
 

 

CENÍK SLUŽEB
 

- Služba Hodinový manžel Praha
  www.hodiman.eu

HODINOVÝ MANŽEL PRAHA - DOMÁCÍ KUTIL PRAHA je spolehlivý, všestranný řemeslník, který pomůže všude, kde chybí čas nebo potřebné technické vybavení. HODINOVÝ MANŽEL PRAHA / HODIMAN.EU se proti většině firem nezabývá pouze konkrétní činností, ale zaměřuje se na komplexní pomoc v domě, bytě či v kanceláři.

HODINOVÝ MANŽEL PRAHA / HODIMAN.EU - DOMÁCÍ KUTIL PRAHA - SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI  A FIRMY  ovládá mnoho profesí a zajistí Vám svou komplexní službou úsporu času, financí a nervů se sháněním několika řemeslníků - RYCHLE, KVALITNĚ, SPOLEHLIVĚ a za příznivé ceny. Provedu Vám např. montáže nábytku, výměním vodovodní baterii, mytí oken, také čištění koberců a čištění čalouněného nábytku nebo údržbu Vaší kanceláře.

Dodávám a montuji spořiče vody FROG

Mou prioritou je Vaše spokojenost.

Samozřejmostí je osobní přístup a pečlivost. Neváhejte a využijte širokého spektra služeb.

Více info o nabídce služby Hodinový manžel Praha ZDE

Těším se na Vás !

Richard KESL
Služby pro domácnosti a firmy
Kontaktní telefon: 601 38 37 36
e-mail: hodiman.eu@seznam.cz

Pro bezplatnou komunikaci můžete použít aplikaci WhatsApp nebo VIBER

Jsem Vám k dispozici nejenom na území Praha 5, Praha 6 a Praha 13, také po celém území Prahy: Praha , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Praha - západ, Rudná, Chrášťany, Chýně, Jinočany, Nučice, Zbuzany, Oŕech, Karlík, řebonice, Černošice...

 

Kontaktujte nás